Ana Sayfa

 

7/24 BİZİ ARAYABİLİR ONLİNE SİPARİŞ VEREBİLİRSİNİZ.

ADIYAMAN YAPTAT KAHVESİ

FABRİKA İLETİŞİM TELEFON +90 0(416) 213 17 07

Whatsapp Sipariş Hattı: +90 0549 830 02 03

 

 

Türkiyenin Her Köşesine Perakende ve Toptan Adıyaman Kervansaray Kahvesi Gönderiyoruz..!

Kendi imalatımız olan Meşhur Adıyaman Kervansaray Kahvesini direkt fabrikadan ayağınıza kadar getiriyoruz.Sadece bir telefon açarak veya online sipariş bölümünden sipariş formunu eksiksiz doldurduğunuzda kargonuz size özel ambalajlarda gönderilecektir.Üstelik kargo ücreti ödemeyeceksiniz.

Ödemeyi kapıda kargo görevlisine nakit veya kredi kartıyla yapabilirsiniz.

 7/24 bizleri arayabilir veya sipariş formunu doldurabilirsiniz.

UYARI : Üreticisi olduğumuz Meshur Adiyaman Kervansaray kahvesinin gerçek değeri fiyat listemizde belirtilmiş olup 1 kg 35 tl kargo dahil fiyatıdır.

Bu fiyatı tüm Türkiyede 81 ilde uygulamakta kararlıyız .

Not : İnternet üzerinden yüksek fiyattan satılan ürünlere itibar etmeyin.

Bu konuyu değerli müşterilerimize sunarak oluşacak mağduriyetin önüne geçmek istedik...

2016 Yılında herhangi bir fiyat artışı olmayacaktır.Tüm müşterilerimize saygı ile duyurulur.

 

 

Adıyaman kervansaray kahvesi

 tarihi adıyaman kahvesi markası hepinizin bildiği gibi bir yaptat kervansaray kahvesi markasının yeni ürünüdür ve hepinizin bildiği gibi yine Adıyaman kervansaray kahvesi damla sakızlı iken tarihi adıyamna kahvesi ise Kakuledir. Kahvenin birleşimi yine aynı tat ve yine aynı hoş bir aromadan oluşmaktadır. Evinize gelen misafirler için, kız isteme esnasında, diğer mutlu anlarınızda lezzetli ve farklı bir kahve ikram etmek istiyorsanız size sunacagımız yeni kahve kervansaray kakuleli kahve ile sizlerleyiz.Kervansaray Kakuleli kahve ile enerji depolarsınız çünkü içinde kakule ve menengiç kahve agırlıklıdır. Ayrıca kakule bitkisinin ağızda bıraktığı hoş tat ve koku sayesinde rahatlama hormanlı devreye girecek ve sizi rahatlamış hissi uyandıracaktır.

 Kakuleli Kahvenin Faydaları Nelerdir?

Hindistan'dan ithal edilen şifalı kakule bitkisi, mide, bağırsak ve sindirim sistemi açısından oldukça faydalıdır. Günün her saatinde alabileceginiz bu kervansaray kakuleli kahve ile, sindirimi kolaylaştırdığı gibi vücudu dinlendir. Ve ayrıca sinirleri de yatıştırmaya yardımcı olur. 

Tarihi adıyaman kahvesi Kakuleli Kahve nerede satılıyor.

kervansaray kakuleli kahve yani tarihi adıyaman kahvesi siparişin için dilerseniz bizi arayabilir veya dilerseniz internet sitemiz üzerinden sipariş vererek alabilirsiniz. 

 

        

Adıyaman kervansaray kahvesi içindekiler

Kervansaray Kahve Hakkında

Türk Kahvesi, Türkler tarafınca keşfedilen kahve hazırlama ve pişirme metodunun adıdır. Özel bir tadı, köpüğü, kokusu, pişirilişi, ikramıyla kendine özgü bir kimliği ve geleneği vardır.
Önceleri Arap Yarımadası’nda kahve meyvesinin kaynatılması ile elde edilmiş içecek, bu yepyeni hazırlama ve pişirme metoduyla gerçek kahve lezzetine ve benzeri olmayan aromasına kavuşmuştur. Kahve ile Türkler yardımıyla tanışan Avrupa; uzun seneler kahveyi, Türk kahvesi olarak bu yöntemle hazırlayıp tüketmiştir.
Brezilya ve Orta Amerika menşeili, arabica türü, yüksek kaliteli kahve çekirdeklerinden harmanlanan ve titizlikle kavrulan Türk Kahvesi, çok ince öğütülür. Bir cezve yardımıyla su ve isteğe bakılırsa şeker eklendikten sonra pişirilir. Küçük fincanlarla servis yapılır. İçilmeden önce telvesinin dibe çökmesi için kısa bir süre beklenir.
 
Özel karışımlı, farklı lezzetlerin harmanlandığı görkemli bir tat; meşhur Kervansaray Kahvesi, Adıyaman’dan dünyaya sunulan lezzet ise Adıyaman Kervansaray Kahvesi
Kahve severler maksimum dört gözle beklenen konulardan biri de meşhur kervansaray kahvesi içindeki o esrarlı görkemli karışımın ne olduğu merak eden müşterilerim için açıklamayı maddeler halinde sıraladım.
Yedi çeşit karışımdan oluşan muhteşem bir kahve denemeye değer.
 
Adıyaman kervansaray kahvesi içindekiler
1) YEMEN KAHVESİ

2) MENENGİÇ KAHVESİ
3) DAMLA SAKIZI
4) SAHLEP
5) KEÇİBOYNUZU
6) KREMA
7) ÇİKOLATA
 
bunların harmanlamasıyla oluşan kahve içimi daha yumuşak ve türk kahvesine bakılırsa yumuşatılmış ve oranı ayarlanmış şekilde meydana getirilen adıyaman kervansaray kahvesi türkiye ve dünyaya tanıtılmaya başlanmasından beri beğeni ile içilmektedir.

 

 

 

 

             

Adıyaman tütünü