Kitap Kahve Festivali

Üç Tutku Kitap Kahve Çikolata Festivali  

Üç Tutku: Kitap, Kahve, Çikolata Festivalinde Neler Oluyor? Festival Programı Burada

Bu yıl ilk kere düzenlenecek olan Üç Tutku: Kitap, Kahve ve Çikolata Festivali, 18-27 Aralık tarihleri içinde Harbiye Askeri Müzesi’nde gerçekleşecek. Adıyaman Kervansaray Kahvesi çeşit çeşit kahveleriyle ÜÇ TUTKU'da şık standında ziyaretçilerini ağırlıyor.

Bu yıl ilk defa düzenlenecek olan Üç Tutku: Kitap, Kahve ve Çikolata Festivali, 18-27 Aralık tarihleri içinde Harbiye Askeri Müzesi’nde gerçekleşecek Adıyaman Kervansaray Kahvesi çeşit çeşit kahveleriyle ÜÇ TUTKU'da şık standında ziyaretçilerini ağırlıyor.

Birbirinden farklı, sadece birini düşünürken yanına diğerini de eklediğimiz, olmazsa olmaz üç tutkunun birlikteliğinin yarattığı benzeri olmayan duygunun tasarlandığı bu festival dünyada ilk kere yapılıyor.

Kitap kokusunun, kahve kokusuna ve çikolata kokusuna karıştığı bu büyüleyici atmosferde ziyaretçiler çeşit çeşit kahveleri yudumlayıp, çikolataları tadarken Türkiye’nin seçkin yayınevlerinin kitaplarını edinip, yazarlarla sohbet edebilecek, katılımcılarımızın düzenleyeceği workshoplardan, sunumlardan ve ikramlardan ücretsiz yararlanabilecekler.

Üç tutkunun uyumla harmanlandığı bu atmosferde ziyaretçiler, katılımcılarımızın yılbaşına yönelik hazırladıkları yaratıcı armağanları edinip, farklı bir yılbaşı hediyesi vermenin ayrıcalığını yaşayacaklar. Kitaplar, kitapla ilgili her şey, kahveler, kahve makinaları, kahve fincanları, çikolatalar, çikolata yapımı için lüzumlu malzemeler yılbaşı öncesinde on gün süresince ziyaretçilere sunulacak.

İçinde sergilerin, söylekişilerin, konserlerin, çocuklara yönelik etkinliklerin, masal anlatımlarının ve bir müzayedenin yer alacağı ÜÇ TUTKU, herkesi kısa süreliğine de olsa huzurlu ve umutlu bir ortamda ağırlamak üzere davet ediyor.

ÜÇ TUTKU KİTAP KAHVE VE ÇİKOLATA FESTİVALİ sabah saat 10:00 ile akşam 20:00 arasında ziyaret edilebilecek.

 

TUTKULARINIZIN PEŞİNİ BIRAKMAYIN!